Ketus

Originali ketaus krosnelė

Užkalbinkite 100 skirtingų danų ir paprašykite įvardinti malkomis kūrenamos krosnelės pavadinimą, 90 iš jų net neatbejodami atsakys „Morsø“. Dėl svarbių priežasčių. Nes „Morsø“ danų namuose ilgą laiką užima svarbią vietą. Laikui nepasiduodantis modernus dizainas. Efektyvi. Jauki. Pagaminta iš ketaus. Ir daugelis žmonių vis dar mano, kad tai vienintelė medžiaga, kuri gali sudaryti geros kokybės krosnelę.Ir jie neklysta.

Mes žinome apie tai

Nesvarbu, kiek sunkiai jie bandė pagaminti naujesnes, pigesnes ir lengvesnes medžiagas, niekas nesugebėjo pagaminti geresnių malkomis kūrenamų krosnelių su šiomis savybėmis:

   · Visos krosnelės įkaitusios plečiasi. Tačiau ketaus pagrindo krosnelės yra atsparios šiluminei įtampai, todėl ši medžiaga puikiai tinka prie besikeičiančios temperatūros. To pasekoje „Morsø“ ketaus krosnelė įkaisdama neišsikreipia. Mes savo krosnelių neviriname – „Morsø“ krosnelė jungiama keramikiniu būdu irtvirtinama varžtais, todėl ji visada sandariai užsidarys ir joje puikiai degs ugnis.
   · Ketus labai atsparus degimui ir aukštai tempretūrai.
   · „Morsø“krosnelės storis beveik dvigubai storesnis negu viryklės, pagamintos iš lakštinio geležies. Taigi mūsų malkų krosnelė šilumą išlaiko ilgiau.
   · Ketus turi gebėjimą geriau paskirstyti šilumą negu geležies lakštas. Tai reiškia, kad naudodami „Morsø“ ketaus krosnelę visada jausitės patogiai ir maloniai.
   · Pagal„Morsø“ garantines sąlygas Jūs gausite 10-ies metų garantiją nuo liejimo gedimų ir kitų gamybos gedimų.