Krosnelės ir aplinka

Morsø suteikia Jums vietinį šildymą. Ne globalų atšilimą.

Kalbant apie CO2, mediena turi gana specifinę savybę. Medis augdamas absorbuoja ir kaupia savyje didžiulį kiekį anglies dioksido, pavyzdžiui fotosintezės proceso metu. Būtent toks pat CO2 kiekis, kurį absorbavo medis, išskiriamas į atmosferą, kai medis būna nukertamas ir deginamas. Kai medis deginamas ilgiau, anglies dioksido skaičius smunka žemyn, todėl galima sakyti, kad mediena neturi CO2 , taigi tai taip pat reiškia, kad ši mediena yra žaliosios energijos šaltinis.

Mediena - skirtingai nuo, pvz - naftos, anglies ar dujų - gali būti atgaminama sodinant naujus medžius, kurie pakeis iškirstuosius. Neutralus CO2 ciklas gali būti perduodamas iš kartos į kartą.

Norint, kas CO2 kiekis medienoje visiškai išnyktų, tai yra sumažėtų iki nulio, mediena, kaip buvo minėta anksčiau, turi būti sudeginta kuo efektyviau. Būtent tokia yra viena iš pagrindinių Morsø malkinių krosnelių funkcijų.Mūsų ilgametė patirtis ir nuolatinis tobulėjimas parodė, kad šiandien,kiekvienas mūsų malkinės krosnelės modelių, yra patys efektyviausi pasaulyje.

 
Ar Jūs matėte dūmus?

Iš vienos pusės šiomis dienomis dažnai kalbama apie CO2 ir globalinį atšilimą. Bet kitą vertus, kiekvieną kartą atgimsta diskusijos dėl suodžių,kurie kartu su nekenksmingais vandens garais yra sutraukiami į dūmus ir išmetami iš krosnelės kamino. Ar suodžių dalelės kenkia sveikatai? Kokiomis sąlygomis? Jeigu taip, tai kokiam jų kiekiui reikia prisikaupti, kad tai taptų pavojinga sveikatai? Bet kuriuo atveju, mes turėtume naudoti tokias krosneles, iš kurių negaruotų jokie dūmai ir neišeitų pro kaminą. Net jeigu dūmai ir nėra kenksmingi, jie gali turėti nemalonų kvapą ir tai tik taptų bereikalingas dirgiklis kaimynams.

Vis dar neaiškūs aplinkinių atsakymai. Taigi, būtent dėl šios priežasties mes nusprendėme įdėti visas pastangas į mūsų krosnelių plėtrą. Net tada, jeigu pasitaiko bent menkiausia abejonė ar trūkumas, mes nerizikuojame savo klientų sveikata ir stengiames bet kokiomis priemonėmis tuos trūkumus pašalinti. Mūsų darbo rezultatas yra toks, kad mūsų krosnelės išmesdamos kietasias daleles jų kiekį sumažina iki minimumo dėka šiuolaikiškų degimo technologijų ir pažangių valdymo sistemų.

Faktai kalba už save – išmetamas nuodingų dalelių kiekis priklauso ir nuo to, kaip Jūs naudojate savo krosnelę.


Saugumas, tai – standartas


Morsø atitinka griežčiausius pasaulio aplinkosaugos standartus.Daugiausiai yra taikomas Norvegijos Standartas - NJ 3058/3059, kuriuo nustatomidar griežtesni reikalavimai, siekiant sumažinti kietųjų dalelių išmetimo įaplinką kiekį. Norėdami parodyti savo susirūpinimą aplinkosauga, nepasikuklindamipasakysime, jog beveik visos mūsų krosnelės yra pelniusios „Norvegijos gulbės“ekologinį ženklą. Mes ne tik siekiame sumažinti krosnelių poveikį aplinkaieksploatavimo metu, taip pat orientuojames į jos poveikį aplinkai, kuriai įtakądaro gamyba ir pakuočių pasirinkimas bei kt. Mūsų krosnelės taip pat patikrntosdėl mažo išmetamų kietųjų dalelių kiekio JAV, JK ir Austrijoje.

Visos mūsų krosnelės atitinka europinį standartą  EN 13 240, kuris, kitaip tariant, reiškia,kad krosnelės yra paženklintos CE ženklu.